چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟ + آموزش گام به گام

چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟

Instagram-2

سلام  🙂   من ابراهیم تنها هستم  و در این مقاله قصد دارم شمارو با  نحوه غیر فعال کردن آنلاین اینستاگرام آشنا کنم.

سوال بسیاری از کاربران instagram این هست که از کجا بفهمیم شخصی در اینستاگرامش آنلاین است یا نه ؟ چراغ سبز رنگ کنار پروفایل (در دایرکت) روش تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام است.  حالتی را در نظر بگیرید که نمی خواهید شخصی از آنلاین بودن شما در instagram با خبر شود. برای برداشتن وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام این مقاله را مطالعه کنید. من به شما می آموزیم که چگونه آیکون آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم

موضاعتی که در این مقاله به ان پرداخته شده است:

 • آنلاین بودن در اینستا چگونه مشخص و معلوم می شود؟

 • چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟

 • چگونه آنلاین بودن در اینستا را از یک شخص مخفی کنیم؟

 •  و هر آنچه باید در مورد چراغ سبز دایرکت اینستا بدانید…

آنلاین بودن در اینستا چگونه مشخص میشود؟

 همانطور که می دانید اینستاگرام مثل سایر شبکه های اجتماعی ،  برای سهولت استفاده امکاناتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. ویژگی لست سین  یکی از این قابلیت هاست. با وجود همه این تفاسیر، غیرفعال کردن لست سین اینستاگرام ( آنلاین بودن) یکی از چالش های کاربران این اپلیکشن است!

راستی به نظر شما لست سین اینستاگرام کجاست…؟

اکثر کاربران اینستاگرام سوال می کنند از کجا بفهمیم شخصی در اینستاگرام آنلاین است یا نه؟ برای اطلاع از آنلاین بودن فالوور در اینستاگرام، چراغ سبز دایرکت اینستاگرام نمایانگر آن هست.

اگر می خواهید بدانید وضعیت آنلاین بودن فردی در اینستا چگونه مشخص می شود مراحل زیر را انجام بدید:

 1. در تب هوم با انتخاب آیکن آیکن دایرکت اینستاگراموارد قسمت دایرکت در اینستا خود شوید.

 2. در لیست Messages اگر کنار عکس پروفایل کاربر، چراغ سبز دیدید به این معنی هست  که آن شخص در آن لحظه آنلاین است. این یکی از ساده ترین راه های تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام هست

  آنلاین

   

  همچنین برای برخی سوال است که چگونه آخرین بازدید اینستاگرام را ببینیم؟ برای مشاهده کردن آخرین بازدید در اینستاگرام باید به دایرکت مراجعه کنید. چراغ سبز دایرکت نشان دهنده وضعیت آنلاین و عدد کنار نام کاربری نشان دهنده آخرین زمان فعالیت کاربر در instagram است. حالا چالش اینجاست که برای غیر فعال کردن آنلاین بودن در اینستاگرام چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

  چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟

  حال که فهمیدید چراغ سبز دایرکت اینستاگرام چیست ممکن است بپرسید چگونه چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم؟ مواردی یافت می شود که شما به دلایلی تمایل ندارید که کسی از آنلاین بودن شما در اینستاگرام با خبر شود و به دنبال روشی برای پنهان کردن آنلاین بودن در اینستاگرام می گردید. نگران نباشید برای برداشتن آنلاین بودن در اینستاگرام هم راه حلی وجود دارد. نحوه مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام به این صورت هست :

  1. پس از بروزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام  خود به آخرین نسخه منتشر شده توسط شرکت ،  وارد حساب خود شوید.

  2. پس از انتخاب تب پروفایل شخصی، دکمه منو آیکن سه خطی اینستاگرامدر بالای صفحه را لمس کرده و در پایین پنجره Settings را انتخاب نمایید تا به بخش تنظیمات غیر فعال کردن آنلاین بودن در اینستاگرام هدایت شوید.

  ۲

۳.اکنون از منوی تنظیمات گزینه Privacy را لمس نمایید.

۴.در پنجره ظاهر شده گزینه Activity Status را انتخاب نمایید. این گزینه وضعیت آنلاین بودن کاربر را نمایش می دهد.

۴

۵.در مرحله بعد برای اینکه نمایش آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم باید گزینه Show Activity Status را با کشیدن انگشت به سمت چپ غیر فعال کرد.

۶

این گزینه به شما اجازه می ده آخرین فعالیت اکانت هایی که دنبال کرده اید و هر کسی که در دایرکت به او پیام داده اید  را ببینید. وقتی گزینه وضعیت آنلاین غیر فعال باشد دیگر نمی توانید فعال بودن سایر اکانت ها را چک کنید. همچنین آنلاین بودن شما برای دیگران نمایش داده نمی شود. در واقع خاموش بودن این گزینه یک روش غیر فعال کردن آنلاین بودن در اینستا بشمار می رود و دیگران متوجه نمی شوند که چه زمان هایی در ایسنتاگرام فعالیت دارید.

هر آنچه باید در مورد چراغ سبز دایرکت اینستاگرام بدانید:

 • چگونه آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟

  نحوه مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام برای همه کاربران با غیر فعال کردن گزینه Show Activity Status در مسیر Settings>Privacy>Activity Status امکان پذیر است.

 • چگونه چراغ سبز اینستا را خاموش کنیم؟

  چراغ سبز دایرکت اینستاگرام همان آنلاین بودن در اینستاگرام را نشان می دهد. حال اگر بخواهیم چراغ سبز اینستاگرام را خاموش کنیم باید مراحلی که در پاسخ به سوال قبلی گفتم را دنبال کنیم.

 • چگونه آخرین بازدید اینستاگرام را ببینیم؟

  برای مشاهده آخرین بازدید اینستاگرام باید گزینه Show Activity Status را فعال نماییم.

 • از کجا بفهمیم شخصی در اینستا آنلاین است یا نه؟

  اگر در صفحه دایرکت اینستاگرام روی عکس پروفایل شخصی چراغ سبز مشاهده کردید نشان دهنده این است که کاربر مورد نظر آنلاین است.

 

پیشنهاد می کنم این مقاله را هم بخوانید :  چگونه حساب اینستاگرام خود را به بیزینس اکانت (Business Account) تبدیل کنیم؟

 نکته :
۱. توجه داشته باشید که امکان دارد  برخی از کاربران در تنظیمات حساب خود ،  گزینه آنلاین بودن را غیر فعال کرده باشند. در این صورت شما متوجه آنلاین بودن آنها نخواهید شد.
۲. برای مشاهده آنلاین بودن افراد در اینستاگرام نیاز است گزینه Show Activity Status برای حساب کاربری شما از قبل فعال شده باشد.

 • نشانه آنلاین بودن در اینستا چیست؟ در صورتی که گزینه Show Activity Status برای حساب کاربری شما و فالوورهایتان فعال باشد زمانی که وارد اپلیکیشن اینستاگرام می شوید آنلاین بودن شما برای سایرین نشان داده می شود. همچنین شما هم می توانید ببینید چه کسانی آنلاین هستند. چراغ سبز رنگ کنار اکانت آن ها نمایش داده می شود.

همانطور که مطالعه کردید این مقاله از به این موضوع پرداخته شد  که از کجا بفهمیم شخصی در اینستا انلاین است یا نه. غیر فعال کردن آنلاین بودن در اینستاگرام منجر می شود کاربران قادر به دیدن آخرین بازدید در اینستا شما نباشند. زیرا  که اطلاع  داشتن از آنلاین بودن فالوور در اینستا تنها زمانی امکان پذیر است که ویژگی آنلاین بودن در اینستا فعال باشد. از طرفی می توان نسبت به غیرفعال کردن لست سین اینستا و چراغ سبز اقدام نمود که در این مقاله به شرح مفصل آن پرداختیم. در صورت وجود هرگونه  مشکل ، سوالات خود را از طریق کامنت با ما در میان بگذارید 

پیشنهاد میکنم ایم مقاله را هم بخوانید : روش های اصولی رو برای افزایش فالوور  در اینستاگرام

 

پیشنهاد می کنم این مقاله را هم بخوانید :  طراحی سایت فوق حرفه ای برای شما

نویسنده مقاله: ابراهیم تنها/  Ebrahim Tanha

 

این مقالات رو هم ببین شاید دوست داشته باشی ...
چگونه در اینستاگرام فالوور واقعی جذب کنیم؟ (۱)
کسب و کار اینترنتی و ۴ دلیل مهم برای شروع کسب و کار آنلاین
نوشتهٔ پیشین
چگونه در اینستاگرام فالوور واقعی جذب کنیم؟ (۱)
نوشتهٔ بعدی
کسب و کار اینترنتی و ۴ دلیل مهم برای شروع کسب و کار آنلاین

اگه برات مفید بود برای دوستات بفرست و به اشتراک بزار :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
بزن بریم واتساپ
سلام ؟ هر سوالی داری بپرس ازم ؟
سلام . خوبی؟ به وبسایت خوش اومدی :)
جهت داشتن هرگونه سوال و یا پشتیبانی و یا مشاوره رایگان
در واتساپ بر روی دکمه بزن بریم کلیک کن :)